wibrator

Niezliczone opcje i innowacje w zakresie zabawek erotycznych oznaczają, że więcej osób może znaleźć coś, co spełni ich potrzeby. Co jest niesamowite! Ale jeśli nie wiesz jeszcze, jakie zabawki erotyczne są dostępne, może być trudno wiedzieć, od czego zacząć. Rynek wypełnia się coraz to nowszymi zabawkami erotycznymi, ponieważ seks i przyjemność z tym związana przestały być tematem tabu. Coraz częściej mówi się o anatomii, o seksualności mężczyzn i kobiet, o rodzajach seksu, ale także o gadżetach erotycznych.

Zabawka erotyczna to przedmiot lub urządzenie służące do czerpania przyjemności seksualnej. Istnieje wiele różnych rodzajów zabawek erotycznych, niektóre przypominające męskie lub żeńskie genitalia, niektóre elektroniczne z możliwością wibrowania, niektóre do wkładania, niektóre do stymulacji, kilka, które można wykorzystać jako rekwizyty w sypialni i tak dalej i tak dalej. Możliwości jest bardzo dużo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ale żeby podjąć decyzję, warto wiedzieć, w czym w ogóle mamy wybierać, co jest dostępne i jakie funkcje oferuje. 

 

Gadżety erotyczne dla mężczyzn

Jeśli chodzi o najlepsze zabawki erotyczne dla mężczyzn, pierwszym krokiem jest pokonanie tego, co do tej pory powstrzymywało mężczyzn przed ich kupnem i używaniem, niezależnie czy samemu, czy z partnerką/ partnerem. Pozbycie się wstydu z powodu masturbacji, kłopotów ze sprzątaniem czy też zakłopotania tym, że część zabawek wygląda nieco “obco”.  

Masturbatory są najpopularniejszą grupą gadżetów dla mężczyzn. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jedne bardziej tradycyjne, a inne wykorzystujące bardziej zaawansowaną technologię. Wewnątrz masturbatora znajdują się prążki, wypustki lub inne wzory, aby zapewnić przyjemniejsze doznania. Niektóre modele mają możliwość ogrzania, wibracji, fal ssących itd. Istnieją też modele symulujące seks oralny. 

Dla odważniejszych panów dostępne są także masażery prostaty. Można kupić bardziej klasyczne np. koraliki analne, masażer podobny do korka analnego, ale są także modele wibrujące celem lepszej stymulacji. Produkty tego typu zostały wyprofilowane tak, aby zapewnić jak najlepsze doznania płynące z masażu prostaty. 

Gadżety erotyczne dla kobiet

Wibrator łechtaczki to wibrująca zabawka przeznaczona do użytku na łechtaczce lub wokół niej. Nie są przeznaczone do penetracji. Możesz używać ich na dowolnej zewnętrznej części ciała, gdzie wibracje są przyjemne: wypróbuj je na sutkach, wargach sromowych czy udach. Wibratory różdżkowe to rodzaj wibratora łechtaczkowego z długim uchwytem i dużą głowicą, która daje intensywne wibracje.

Modele „ssące łechtaczkę” są modne, ponieważ wykorzystują powietrze i ssanie do stymulacji łechtaczki, a nie tylko wibracji. Zasysają i dają niezapomniane wrażenia.

Tradycyjne dilda w różnych wersjach – szklane, silikonowe, gładkie, z prążkami, eleganckie albo przypominające męskie przyrodzenie. Więcej informacji o gadżetach erotycznych dla kobiet znajduje się na stronie: https://www.kobiecatsronazycia.pl/jak-dziala-wibrator-sterowany-smartfonem/.

Tradycyjne wibratory lub wibratory zakrzywione z możliwością stymulacji punktu G

Wibratory kombinowane są jak wibrator klasyczny i łechtaczkowy połączone razem. Mają wewnętrzny wibrator i zewnętrzne wibrujące części, dzięki czemu możesz jednocześnie stymulować łechtaczkę i pochwę. Wibratory te mogą być wyposażone w obracające się lub pchające części, aby zwiększyć intensywną stymulację. Część kobiet czerpie także przyjemność z korków analnych, koralików analnych czy też urządzeń wibrujących.

 

Gadżety erotyczne dla par

Dla par chcących urozmaicić swoje zabawy łóżkowe oprócz wyżej wymienionych propozycji producenci stworzyli także specjalne zabawki dedykowane dla dwojga. 

Jajko wibrujące lub wibrator na telefon to ciekawa opcja, gdzie partner może kontrolować zdalnie przyjemność partnerki. Pierścienie wibrujące z możliwością wyboru kształtów i rodzajów wibracji to ciekawa opcja, która zmaksymalizuje przyjemność obojga partnerów w seksie penetracyjnym. 

Do wyboru są także wibratory dla par, które mogą być ciekawą alternatywą dla pierścieni. Do gadżetów dla par zaliczyć można także wszelkie akcesoria jak kajdanki, liny, opaski, uprzęże, packi, świece do masażu, klamerki na sutki czy penisa i wiele innych. Przeczytaj także – https://wybierzteraz.pl/najlepsze-gadzety-i-zabawki-erotyczne-dla-kobiet-i-mezczyzn-nasze-propozycje/.