Obecnie na rynku kosmetologicznym istnieje wiele alternatyw dla klasycznych zabiegów chirurgicznych. Aby odświeżyć swój wygląd lub usunąć niechciane zmiany skórne, nie jest już konieczna konsultacja z dermatologiem czy wizyta w gabinecie chirurga plastycznego. Nieinwazyjne metody poprawiania urody szturmem podbijają rynek medycyny estetycznej, oferując klientom poszukującym pewnych efektów wachlarz możliwości. Zaawansowane urządzenia profesjonalne stworzone w technologii Hi-Tech są w stanie serią kilku zabiegów przynieść spektakularne rezultaty w obrębie całego ciała, bez konieczności długiej i bolesnej rekonwalescencji. Dzięki urządzeniu, jakim jest laser, można zadbać o urodę bez konieczności rezygnacji ze swojego życia prywatnego czy zawodowego, stopniowo zwiększając efektywność zabiegów pod okiem wyszkolonego specjalisty.

Niespotykana wszechstronność pojedynczego urządzenia

Klientom gabinetów medycyny estetycznej zależy na czasie. Nie chodzi tutaj tylko o szybko widoczne rezultaty, ale także o możliwość realizacji zabiegów o różnym spektrum działania w jednym miejscu. Pozwala to zaoszczędzić czas spędzony na poszukiwaniu miejsc oferujących konkretne usługi oraz eliminuje konieczność licznych dojazdów. Doskonałym wyborem jest laser Fotona Spectro SP – niesamowicie wszechstronny system zabiegów laserowych dostępny na rynku. Jednym urządzeniem można pracować na różnych powierzchniach ciała, dążąc tym samym do osiągnięcia zadowalających efektów. Jest to narzędzie, które penetruje głębsze warstwy skóry bez obawy o ich uszkodzenie, skutecznie eliminując problem u jego podstaw. Jednak wielozadaniowość urządzenia to nie jego jedyny atut.

Bezpieczeństwo użytkowania dzięki kontrolowanym impulsom

Laser Fotona Spectro SP – emilux.pl, jest niezwykle silnym urządzeniem, dlatego powstał w oparciu o liczne testy zapewniające bezpieczne przeprowadzenie zabiegów. Laser każdorazowo można dostosować do opracowywanego obszaru skóry, dzięki możliwości kontroli impulsu wiązki promienia. W ten sposób można nie tylko szybciej osiągnąć oczekiwane efekty, ale również zminimalizować niemal do zera podrażnienia skóry po każdej z sesji. Prowadzenie terapii laserowej na odsłoniętej skórze twarzy – nawet na reaktywnej cerze wrażliwej – od początku do końca jest w pełni kontrolowane, dzięki czemu całkowicie bezpieczne. Zabiegi, takie jak leczenie stanów zapalnych przy skórze trądzikowej czy laserowe usuwanie naczynek zostaną przeprowadzone w sposób koncentrujący moc lasera bezpośrednio na wyznaczonym obszarze, penetrując skórę dogłębnie, a nie tylko wywołując powierzchniową reakcję w postaci zaczerwienienia. Urządzenie bezpiecznie i skutecznie działa na pojedyncze punkty (naczynka, blizny, przebarwienia), jak i na większe powierzchnie – jest doskonałym wyborem dla Ciebie, jeśli planujesz wykonać peeling laserowy odświeżający skórę czy fotoodmładzanie – nieinwazyjny lifting twarzy, podbródka oraz dekoltu. 

Dogłębna siła penetracji dla uzyskania najlepszych rezultatów

Laser Fotona Spectro SP to urządzenie niezwykłe. System tych głowic opiera się nie tylko na możliwie najwyższej kontroli impulsu, ale także na frakcjonowaniu 3D – oznacza to, że laser ma zdolność do tworzenia mikrouszkodzeń głęboko w skórze, co silnie pobudza produkcję kolagenu. Kolagen jest głównym białkiem nadającym tkankom odporność na rozciąganie, dlatego tak ważna dla zachowania świeżego, zdrowego wyglądu jest jego ilość i regularna stymulacja. Z wiekiem skóra traci zdolność samoregeneracji, ale dzięki zabiegom laserowym jest możliwe odwrócenie tego procesu – cera zostanie pobudzona w swoich najgłębszych partiach, co dodatkowo przedłuży efektywność zabiegu, stymulując regularny wzrost kolagenu i jego aktywne działanie.

Wybranie serii zabiegów z Fotona Spectro SP zapewni Ci nie tylko osiągnięcie zaplanowanych efektów, ale także utrzymanie ich znacznie dłużej niż przy zabiegach z użyciem innych laserów – możliwe jest to dzięki najgłębiej sięgającej wiązce lasera. Zabiegi są całkowicie indywidualne – dodatkowo dostosowane pod konkretne potrzeby Twojej skóry. Proces nie tylko zmniejsza ryzyko podrażnień, ale także działa bardziej precyzyjnie.